Statistik over antal ordrer pr. mdr

PeriodeNye kunderKunder der genkøber
April 20218746
March 2021205148
February 202199103
January 202116077
December 202010666
November 202011461
October 202010633
September 20206418
August 2020601
July 202010

NY BEREGNING Genkøb hos kunder - antal bøtter

- Mål 3 = 100 solgte bøtter til gl. kunder 2 mdr. i træk (Nået d. 20/2-2021)
Mål 4 = 25.000 kr. i overskud 2 mdr i træk
PeriodeAntal bøtter
4 - 202162
3 - 2021211
2 - 2021149
1 - 202197
12 - 202088
11 - 202088
10 - 202045
9 - 202022
8 - 20201

Genkøbs andel

Viser det antal nye betalende kunder fra en given måned, der har genkøbt
Ved 2-5 genkøb ses på antal bøtter der er købt, ikke antal ordrer
PreiodeNye kunderGenkøbtAndel2. genkøb3. genkøb4. genkøb5. genkøb
2021-April8700% 2.3% 1.1% 0% 0%
2021-March2052110.2% 5.4% 0% 0% 0%
2021-February994141.4% 23.2% 5.1% 1% 1%
2021-January1606238.8% 31.9% 8.1% 2.5% 0.6%
2020-December1064138.7% 25.5% 8.5% 2.8% 0.9%
2020-November1144640.4% 28.1% 16.7% 13.2% 7.9%
2020-October1064643.4% 32.1% 23.6% 19.8% 11.3%
2020-September643250% 37.5% 28.1% 20.3% 14.1%
2020-August602643.3% 31.7% 25% 21.7% 16.7%
2020-July11100% 0% 0% 0% 0%

Statistik over antal ordrer pr. dag

PeriodeNye kunderKunder der genkøber
2021-04-1060
2021-04-0985
2021-04-0879
2021-04-07145
2021-04-06108
2021-04-05116
2021-04-04112
2021-04-0365
2021-04-0272
2021-04-0174
2021-03-31105
2021-03-3036
2021-03-29131
2021-03-2866
2021-03-2732
2021-03-2659
2021-03-2585
2021-03-2468
2021-03-231010
2021-03-2266
2021-03-2105
2021-03-2061
2021-03-1960
2021-03-1883
2021-03-1744
2021-03-1635
2021-03-15108
2021-03-1484
2021-03-1391
2021-03-1224
2021-03-1174
2021-03-10125
2021-03-0978
2021-03-08117
2021-03-07142
2021-03-0652
2021-03-0532
2021-03-0444
2021-03-0344
2021-03-0239
2021-03-0198
2021-02-2834
2021-02-2735
2021-02-2644
2021-02-2527
2021-02-2441
2021-02-2331
2021-02-22107
2021-02-2160
2021-02-2032
2021-02-1966
2021-02-1823
2021-02-1725
2021-02-1612
2021-02-1548
2021-02-1443
2021-02-1344
2021-02-1223
2021-02-1114
2021-02-1054
2021-02-0913
2021-02-0854
2021-02-0722
2021-02-0603
2021-02-0531
2021-02-0472
2021-02-0386
2021-02-0203
2021-02-0146
2021-01-3132
2021-01-3083
2021-01-2932
2021-01-2836
2021-01-2765
2021-01-2634
2021-01-2585
2021-01-2465
2021-01-2341
2021-01-2260
2021-01-21102
2021-01-2042
2021-01-1960
2021-01-1865
2021-01-1723
2021-01-1640
2021-01-1531
2021-01-1415
2021-01-1341
2021-01-1261
2021-01-1161
2021-01-1081
2021-01-0953
2021-01-0862
2021-01-0763
2021-01-06112
2021-01-0533
2021-01-0462
2021-01-0353
2021-01-0233
2021-01-0151
2020-12-3131
2020-12-30110
2020-12-2953
2020-12-2884
2020-12-2794
2020-12-2641
2020-12-2311
2020-12-2222
2020-12-2120
2020-12-2061
2020-12-1931
2020-12-1813
2020-12-1733
2020-12-1650
2020-12-1565
2020-12-1422
2020-12-1315
2020-12-1220
2020-12-1143
2020-12-1025
2020-12-0915
2020-12-0832
2020-12-0731
2020-12-0641
2020-12-0532
2020-12-0414
2020-12-0324
2020-12-0222
2020-12-0171
2020-11-3057
2020-11-2901
2020-11-2840
2020-11-2741
2020-11-2654
2020-11-2510
2020-11-2433
2020-11-2335
2020-11-2236
2020-11-2141
2020-11-2033
2020-11-1932
2020-11-1872
2020-11-1763
2020-11-1653
2020-11-1562
2020-11-1443
2020-11-1330
2020-11-1213
2020-11-11120
2020-11-1010
2020-11-0911
2020-11-0840
2020-11-0731
2020-11-0631
2020-11-0560
2020-11-0443
2020-11-0331
2020-11-0224
2020-11-0151
2020-10-3120
2020-10-3002
2020-10-2932
2020-10-2820
2020-10-2730
2020-10-2523
2020-10-2412
2020-10-2341
2020-10-2282
2020-10-2170
2020-10-2054
2020-10-1961
2020-10-18111
2020-10-1790
2020-10-1651
2020-10-1540
2020-10-1441
2020-10-1330
2020-10-1251
2020-10-1141
2020-10-1030
2020-10-0941
2020-10-0863
2020-10-0731
2020-10-0612
2020-10-0512
2020-10-0401
2020-10-0301
2020-09-3002
2020-09-2921
2020-09-2810
2020-09-2701
2020-09-2611
2020-09-2511
2020-09-2312
2020-09-2222
2020-09-2131
2020-09-2051
2020-09-1940
2020-09-1811
2020-09-1740
2020-09-1620
2020-09-1511
2020-09-1460
2020-09-1331
2020-09-1230
2020-09-1110
2020-09-1011
2020-09-0931
2020-09-0840
2020-09-0750
2020-09-0631
2020-09-0530
2020-09-0410
2020-09-0310
2020-09-0210
2020-09-0110
2020-08-3130
2020-08-3011
2020-08-2920
2020-08-2820
2020-08-2710
2020-08-2520
2020-08-2420
2020-08-2330
2020-08-2220
2020-08-2120
2020-08-2010
2020-08-1910
2020-08-1810
2020-08-1710
2020-08-1620
2020-08-1520
2020-08-1450
2020-08-1360
2020-08-1250
2020-08-1170
2020-08-1040
2020-08-0710
2020-08-0620
2020-08-0510
2020-08-0410
2020-07-3110

Statistik over tilmeldinger til nyhedsmailen

Total tilmeldte: 451
DatoNye tilmeldte
2021-04-10 07:23:083
2021-04-09 10:43:593
2021-04-08 08:11:153
2021-04-07 05:30:218
2021-04-06 13:36:552
2021-04-05 08:15:385
2021-04-04 09:11:344
2021-04-02 10:29:392
2021-04-01 09:50:192
2021-03-31 11:23:131
2021-03-30 15:24:591
2021-03-29 07:15:268
2021-03-28 15:34:287
2021-03-26 04:56:542
2021-03-25 08:46:064
2021-03-23 11:58:151
2021-03-22 11:32:434
2021-03-21 14:26:202
2021-03-20 19:39:382
2021-03-19 08:48:414
2021-03-18 09:02:053
2021-03-17 19:25:241
2021-03-16 10:26:483
2021-03-15 16:31:361
2021-03-14 06:16:292
2021-03-13 08:24:476
2021-03-12 15:59:301
2021-03-11 03:08:257
2021-03-10 00:06:501
2021-03-09 02:59:087
2021-03-08 03:49:098
2021-03-07 01:58:032
2021-03-06 06:58:072
2021-03-03 07:50:243
2021-03-02 09:04:083
2021-03-01 06:56:091
2021-02-28 13:47:341
2021-02-27 08:23:371
2021-02-25 05:39:082
2021-02-24 07:21:051
2021-02-23 07:40:343
2021-02-22 12:05:085
2021-02-21 17:42:171
2021-02-19 09:57:212
2021-02-18 05:45:594
2021-02-17 12:31:523
2021-02-16 15:35:381
2021-02-15 09:10:482
2021-02-14 12:45:534
2021-02-13 07:13:124

Genkøb hos testpersoner

Viser det antal testpersoner fra en given måned, der har genkøbt (først brugbar fra august 2020)
PreiodeNye kunderGenkøbt
9 - 202010
8 - 2020388
7 - 2020114
6 - 202010
5 - 202030
4 - 2020215
3 - 2020217
0 - 080

Testpersoner der skal ringes til

KundeKontaktDage siden sendt ordreForetrukken kontaktform
keysfgfsssgssgsg