Statistik over antal ordrer pr. mdr

PeriodeNye kunderKunder der genkøber
January 202113854
December 202010768
November 202011761
October 202010633
September 20206418
August 2020601
July 202010

NY BEREGNING Genkøb hos kunder - antal bøtter

- Mål 3 = 100 solgte bøtter til gl. kunder 2 mdr. i træk - tallende inkluderer IKKE testpersoners første køb, først deres andet køb
PeriodeAntal bøtter
1 - 202167
12 - 202090
11 - 202088
10 - 202045
9 - 202022
8 - 20201

Genkøbs andel

Viser det antal nye betalende kunder fra en given måned, der har genkøbt
PreiodeNye kunderGenkøbtAndel
2021-January13821.4%
2020-December1071110.3%
2020-November1174336.8%
2020-October1064542.5%
2020-September643046.9%
2020-August602440%
2020-July11100%

Statistik over antal ordrer pr. dag

PeriodeNye kunderKunder der genkøber
2021-01-2544
2021-01-2455
2021-01-2351
2021-01-2260
2021-01-21102
2021-01-2042
2021-01-1960
2021-01-1865
2021-01-1743
2021-01-1640
2021-01-1531
2021-01-1415
2021-01-1351
2021-01-1271
2021-01-1161
2021-01-1081
2021-01-0963
2021-01-0862
2021-01-0773
2021-01-06122
2021-01-0533
2021-01-0462
2021-01-0353
2021-01-0233
2021-01-0161
2020-12-3131
2020-12-30120
2020-12-2953
2020-12-2884
2020-12-2794
2020-12-2641
2020-12-2311
2020-12-2222
2020-12-2120
2020-12-2071
2020-12-1931
2020-12-1804
2020-12-1733
2020-12-1641
2020-12-1565
2020-12-1422
2020-12-1315
2020-12-1220
2020-12-1143
2020-12-1025
2020-12-0915
2020-12-0832
2020-12-0731
2020-12-0641
2020-12-0532
2020-12-0414
2020-12-0334
2020-12-0222
2020-12-0171
2020-11-3057
2020-11-2901
2020-11-2840
2020-11-2751
2020-11-2654
2020-11-2510
2020-11-2433
2020-11-2335
2020-11-2236
2020-11-2141
2020-11-2033
2020-11-1932
2020-11-1872
2020-11-1763
2020-11-1653
2020-11-1562
2020-11-1443
2020-11-1330
2020-11-1213
2020-11-11130
2020-11-1010
2020-11-0921
2020-11-0840
2020-11-0731
2020-11-0631
2020-11-0560
2020-11-0443
2020-11-0331
2020-11-0224
2020-11-0151
2020-10-3120
2020-10-3002
2020-10-2932
2020-10-2820
2020-10-2730
2020-10-2523
2020-10-2412
2020-10-2341
2020-10-2282
2020-10-2170
2020-10-2054
2020-10-1961
2020-10-18111
2020-10-1790
2020-10-1651
2020-10-1540
2020-10-1441
2020-10-1330
2020-10-1251
2020-10-1141
2020-10-1030
2020-10-0941
2020-10-0863
2020-10-0731
2020-10-0612
2020-10-0512
2020-10-0401
2020-10-0301
2020-09-3002
2020-09-2921
2020-09-2810
2020-09-2701
2020-09-2611
2020-09-2511
2020-09-2312
2020-09-2222
2020-09-2131
2020-09-2051
2020-09-1940
2020-09-1811
2020-09-1740
2020-09-1620
2020-09-1511
2020-09-1460
2020-09-1331
2020-09-1230
2020-09-1110
2020-09-1011
2020-09-0931
2020-09-0840
2020-09-0750
2020-09-0631
2020-09-0530
2020-09-0410
2020-09-0310
2020-09-0210
2020-09-0110
2020-08-3130
2020-08-3011
2020-08-2920
2020-08-2820
2020-08-2710
2020-08-2520
2020-08-2420
2020-08-2330
2020-08-2220
2020-08-2120
2020-08-2010
2020-08-1910
2020-08-1810
2020-08-1710
2020-08-1620
2020-08-1520
2020-08-1450
2020-08-1360
2020-08-1250
2020-08-1170
2020-08-1040
2020-08-0710
2020-08-0620
2020-08-0510
2020-08-0410
2020-07-3110

Statistik over tilmeldinger til nyhedsmailen

Total tilmeldte: 283
DatoNye tilmeldte
2021-01-25 00:51:084
2021-01-24 13:05:401
2021-01-23 11:24:511
2021-01-22 09:34:412
2021-01-21 09:34:434
2021-01-19 12:40:244
2021-01-18 22:25:491
2021-01-17 17:57:461
2021-01-16 15:13:144
2021-01-15 10:30:434
2021-01-14 21:12:391
2021-01-13 11:19:083
2021-01-11 09:37:554
2021-01-10 01:34:452
2021-01-09 00:14:452
2021-01-08 19:42:311
2021-01-06 19:37:071
2021-01-05 12:29:441
2021-01-04 12:44:572
2021-01-03 10:20:012
2021-01-02 06:16:431
2021-01-01 22:05:431
2020-12-31 08:35:431
2020-12-30 08:37:552
2020-12-29 00:10:462
2020-12-28 02:14:194
2020-12-27 09:34:071
2020-12-26 20:50:301
2020-12-25 11:13:481
2020-12-17 13:48:131
2020-12-16 04:27:101
2020-12-15 10:22:115
2020-12-14 22:10:381
2020-12-13 20:59:221
2020-12-11 12:14:121
2020-12-10 11:47:121
2020-12-08 21:13:181
2020-12-07 07:22:291
2020-12-06 11:09:092
2020-12-02 12:44:491
2020-11-30 01:34:392
2020-11-24 07:08:441
2020-11-23 11:49:391
2020-11-21 16:43:411
2020-11-20 08:39:472
2020-11-19 09:46:402
2020-11-18 05:15:161
2020-11-17 11:23:352
2020-11-16 12:07:331
2020-11-15 01:04:372

Genkøb hos testpersoner

Viser det antal testpersoner fra en given måned, der har genkøbt (først brugbar fra august 2020)
PreiodeNye kunderGenkøbt
9 - 202010
8 - 2020388
7 - 2020114
6 - 202010
5 - 202030
4 - 2020215
3 - 2020217
0 - 080

Testpersoner der skal ringes til

KundeKontaktDage siden sendt ordreForetrukken kontaktform
keysfgfsssgssgsg